U Magdy - Lubawka
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Lubawka. Powrt na stron gwn

Jesteś 71879
gościem
na naszej stronie


Start

Najczęściej młodzież szukając miejsca na wakacje, jako priorytet przyjmuje możliwość rozrywki i zabawy w danym miejscu. Jak najbardziej na plus działają wszelkiego rodzaju dyskoteki, puby, bary i tym podobne miejsca. Perfekcyjnie to wymaganie i wiele innych spełniają okolice Karkonoszy, gdzie mamy mnóstwo miejscowości typowo rozrywkowych przeznaczonych dla młodzieży. Dla wielu osób myślących stereotypowo więcej na temat: Rozrywkowe Karkonosze
Nasz dom to obiekt wybudowany w 2007 r. położony jest na osobnej posesji ze swobodnym dostępem.  Znajduje się w spokojnej okolicy 50m od lasu. Oferujemy komfortowe warunki odpoczynku i spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji przewodnik górski i instruktor narciarstwa. W okresie letnim proponujemy miejsce do grillowania i plac zabaw dla dzieci. Zimą wyciąg narciarski z trzema trasami zjazdowymi oraz wyciąg dla początkujących. W okolicy znajduje się kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych. W obiekcie znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dom ogrzewany jest kominkiem, co stwarza dodatkowy komfort przebywania w nim. Obiekt jest  ogrodzony, a parking przy nim jest strzeżony.
Do dyspozycji naszych Gości sprzęt narciarski w okresie zimowym w lecie rowery.

prywatne www
www.domumagdy.pl

Lubawka to malowniczo położone miasteczko w południowo zachodniej części  województwa dolnośląskiego, na granicy Sudetów Zachodnich i Środkowych, niedaleko Kamiennej Góry. W centralnej części tego obszaru mieści się jedno z największych obniżeń w Sudetach - Brama Lubawska. Gmina Lubawka od południa sąsiaduje z Republiką Czeską. Od zachodu ogranicza ją Lasocki Grzbiet - najbardziej wysunięta na wschód częśc Karkonoszy. Na wschód od Lubawki leżą Góry Krucze oraz pasmo Zaworów, fragmentów Gór Stołowych.

Lubawka Święta Góra - 100 m
Karpacz - 25 km
Barokowy Zespół Klasztorny  w Krzeszowie - 6 km
Zalew Bukówka - 4 km
Rezerwat geologiczno-krajobrazowy Kruczy Kamień - 500 m
Rezerwat przyrody Głazy Krasnoludków - 12 km
Domy Tkaczy w Chełmsku Śląskim - 7 km


Wyciągi narciarskie:
Lubawka  - 300 m
Karpacz - 25 km
Zacler (RCZ) - 8 km
Pec (RCZ) - 20 km
Janske Lazne (RCZ) - 18 km
Przejście graniczne z Czechami - 3 km
Praga - 150 km


Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj | Rozrywkowe Karkonosze